Články

Redakce O2 TV Sport
Včera

TIKI-TAKA rozebere nejen uplynulé druhé kolo

Oblíbená talk show TIKI-TAKA nemůže chybět v pondělním menu na O2 TV Sport. Moderátor Petr Svěcený v něm rozebere víkendové zápasy FORTUNA:LIGY, dojde samozřejmě i na další události nejpopulárnějšího sportu na světě. TIKI-TAKA startuje ve 20.00 hodin na O2 TV Sport.

Celý článek
Včera

Slavia se naladila na odvetu v Aténách jasnou výhrou nad Zlínem

Fotbalisté Slavie porazili ve druhém kole FORTUNA:LIGY Zlín 4:1. Za Pražany se v úvodním dějství trefili ligový debutant Marek Icha a David Jurásek, po změně stran snížil Lamin Jawo.

Celý článek
Včera

Sparta pod Priskem poprvé vyhrála

Fotbalisté Sparty zvítězili v druhém kole FORTUNA:LIGY v Českých Budějovicích 2:0 a dočkali se první soutěžní výhry pod dánským trenérem Brianem Priskem.

Celý článek
Včera

Sparta jede do Českých Budějovic, Slavia hostí Zlín

Obě pražská „S“ se představí v nedělním setu zápasů 2. kola FORTUNA:LIGY v nové sezoně. V rámci hlavního programu na O2 TV Sport budete moci zhlédnout duel Dynama se Spartou a poté bude upřena hlavní pozornost do Edenu, kde nastoupí Zlín. Studio s moderátorem Petrem Svěceným začíná v 15.30 hodin.

Celý článek
06.08.2022

Bohemians neudrželi dvoubrankové vedení, Baník veze z Ďolíčku bod

Fotbalisté Bohemians 1905 měli nakročeno k druhé výhře v sezoně, nakonec ve 2. kole FORTUNA:LIGY remizovali doma s Ostravou 3:3.

Celý článek
06.08.2022

Povedený návrat do ligy: Brno zvítězilo v Olomouci

Fotbalisté Zbrojovky vyhráli ve 2. kole FORTUNA:LIGY 2:0 v Olomouci. Jediného nováčka nejvyšší soutěže poslal ve 20. minutě do vedení Jakub Řezníček a pojistku přidal v 70. minutě Michal Ševčík.