Články

Redakce O2 TV Sport
Dnes

Liberec se doma pokusí o první čtvrtfinálovou výhru nad Spartou

Čtvrtfinálové série play off Tipsport extraligy pokračují na ledech týmů hůře umístěných po základní části. Bílí Tygři prohráli po boji úvodní dva zápasy sérií v O2 areně a v domácím prostředí chtějí s favority srovnat krok. Předzápasový program odstartuje na O2 TV Sport v 17.15 hodin, provede jím moderátor Jan Homolka.

Celý článek
Včera

Mistr i podruhé srazil Motor

Hokejisté Třince porazili také ve druhém čtvrtfinálovém utkání na svém ledě České Budějovice 2:0 a stejným poměrem vedou i v sérii.

Celý článek
Včera

Šampion z Třince vstoupil do čtvrtfinále s Motorem vítězně. Přidá druhý bod?

Série přímých přenosů z hokejové Tipsport extraligy na O2 TV Sport pokračuje. Hlavní pozornost zamíří do třinecké Werk areny, která bude hostit druhý souboj Ocelářů s Českými Budějovicemi. Předzápasový program s moderátorem Janem Homolkou začíná v 16.15 hodin.

Celý článek
17.03.2024

Šmicer, Koller i Jankulovski. Do TIKI-TAKA míří hvězdná sestava

Velmi zajímavé momenty nabídne další vydání oblíbené talk show TIKI-TAKA. Moderátor Petr Svěcený přivítá své hosty v pondělí ve 20.00 hodin, bývalé úspěšné fotbalisty doplní exšampion UFC Jiří Procházka.

Celý článek
17.03.2024

Kometa srovnala při hře bez brankáře, přesto první čtvrtfinálovou výhru bere Litvínov

Hokejisté Litvínova vstoupili do čtvrtfinále play off Tipsport extraligy vítězstvím 2:1 po deváté sérii samostatných nájezdech v Brně.

Celý článek
17.03.2024

Sparta zdolala Hradec Králové a drží vedení

Fotbalisté pražské Sparty v 25. kole FORTUNA:LIGY porazili doma Hradec Králové 2:1. Obhájce titulu poslal v 16. minutě do vedení Veljko Birmančević a pojistku přidal na začátku druhé půle Jan Kuchta. V páté minutě nastavení už jen snížil střídající Matěj Koubek.