Akademie

Co je vlastně Akademie O2 TV Sport?

Akademie O2 TV Sport je novým projektem, který má za cíl oslovit zájemce o práci v naší televizi bez ohledu na konkrétní profesi a specifické zaměření. Po vyhodnocení přihlášek vybereme určité množství vhodných adeptů a pozveme je k osobnímu pohovoru. Ti nejúspěšnější se pak stanou posluchači Akademie.

Co je cílem akademie?

Najít, vybrat a vyškolit nové talenty pro televizní práci v O2 TV Sport.

Je studium věkově omezeno?

Akademie je otevřena všem uchazečům bez ohledu na věk. Očekáváme zájem zejména z řad mladší generace, ale není to podmínkou.

Kolik stojí studium na akademii?

Studium je zdarma. Každý posluchač ovšem musí studiu věnovat svůj čas a energii a úspěch závisí jen na jeho zájmu a přístupu.

Jaká bude časová náročnost?

Studium bude probíhat na podzim a v zimě během přestávky fotbalových soutěží. O konkrétním časovém rozvrhu a frekvenci jednotlivých lekcí budeme informovat.

Co musím udělat pro to, abych se přihlásil?

Zaslat životopis a minutové motivační video na e-mailovou adresu: akademie@o2tvsport.cz, a to nejpozději do 15. října 2023. Ve videu uveďte základní osobní údaje, dále co vás přivedlo k rozhodnutí se přihlásit a proč jste právě vy tím nejvhodnějším kandidátem.

Co mi může akademie přinést?

Jedinečné zkušenosti získané přímo od zkušených televizních profesionálů a neopakovatelnou příležitost začít pracovat jako jeden z členů týmu O2 TV Sport.

Co ode mě akademie očekává?

Stoprocentní nasazení, neustálý zájem a profesionální přístup. Očekáváme, že úspěšní absolventi akademie, u nichž projevíme zájem o další spolupráci, začnou pracovat v našem týmu a uplatňovat v něm nabyté zkušenosti.

PRÁVĚ VYSÍLÁME