10.01.2023

Play off NFL začíná i s novým Studiem na O2 TV Sport!

O2 TV Sport

Redakce O2 TV Sport

Základní část nejslavnější ligy amerického fotbalu je u konce. Týmy sehrály celkem 272 utkání, ze kterých se do vyřazovací části dostalo celkem čtrnáct šťastných. Vyvrcholení sezony si budete moci naplno užít na našich obrazovkách i se Studiem NFL, ve kterém probereme všechny důležité momenty a přineseme spoustu zajímavých informací k nadcházejícím zápasům.

NFL rozdělila první kolo vyřazovací části, tedy Super Wild Card Weekend, nově do třech dnů a my se můžeme těšit na předzápasové Studio NFL před každým z nich. V sobotu odstartuje play off od 22.35 hodin soubojem San Francisca 49ers a jejich divizních rivalů Seattle Seahawks, kteří se dostali do play off až výhrou v poslední kole základní části. Následovat bude duel Jacksonville Jaguars, kteří také výhrou v posledním kole základní části uťali pět let dlouhé čekání na play off a v zápase vyzvou Los Angeles Chargers na domácím hřišti.

Neděle bude nabitá třemi zápasy. V neděli od 19.00 hodin přicestují Miami Dolphins do Buffala, kde se v nehostinném prostředí před nažhavenými fanoušky Buffala, utkají s velkými favority Bills. Následovat bude zápas od 22.40 hodin, kde Minnesota Vikings vyzve New York Giants v souboji dvou týmů, kteří se do play off vrací po několika letech. Nedělní blok dokončí divizní souboj Cincinnati Bengals a Baltimore Ravens, kteří spolu odehráli poslední kolo základní části. Změnou bude nástup QB Lamara Jacksona z Baltimoru, který v posledním měření sil chyběl.

V pondělní dohrávce uzavře Super Wild Card Weekend play off zápas Tampy Bay Buccaneers proti Dallas Cowboys. Tampa se dostala do play off s odřenýma ušima, ale stále mají ve svém středu Toma Bradyho. V NFL se hraje na jedno vítězné utkání a spojení Brady a play off k sobě prostě patří. Cowboys si tak budou muset dávat pozor, aby jejich cesta vyřazovací části netrvala stejně jako v loňském roce pouze jeden zápas.

Studiem NFL vás před každým hracím dnem provede moderátor Jan Štiegler, který se svými kolegy probere všechny důležité souboje jednotlivých zápasů, zhodnotí šance týmů na Super Bowl a celkově přinese nejaktuálnější informace nadcházejících zápasů.

Vrchol NFL je tu a play off zápasy se Studiem na Premier Sport 2 si nesmíte nechat ujít!

Další články

PRÁVĚ VYSÍLÁME